: : Kamil Střihavka : :


NO GUITARS !

.........................................................................................................................................................


Fotografie obalu CD 30. sek. ukázky
1. Hořkej, sladkej, rychlej (473K)
2. Jsme stroje rozjetý (481K)
3.Kovboj z Teplic (468K)
4. Money (479K)
5. White Whales (Bílé velryby) (480K)
6. Karel přichází (466K)
7. Vítr mě sráží (465K)
8. Don't Let Me Down (475K)
9. D.J. Zdenda (468K)
10. Zimní království (461K)
11. Máš svůj den (476K)
 
(P) 1995 Bonton CD CD, MC Kazeta

Společný projekt Kamila Střihavky a baskytarysty Zdeňka Mazače - má kořeny už v časech Kamilovy spolupráce s Motorbandem. Už tehdy se zrodil nápad postavit kapelu opřenou o Mazačovu virtuozní hru na baskytaru a Střihavkovo výrazné bluesové cítění. Nápad, který dostal konkrétní podobu právě na tomto albu. Uspěšný singl "Kovboj z Teplic" nastartoval vznik živé podoby tohoto projektu, který pod názvem No Guitars! vystupoval v roce '95 v této sestavě:
baskytara: Zdeněk Mazač
baskytara: Jiří Veselý
bicí: František Hönnig
klávesy: Lev Alexandrovič Rybalkin
zpěv: Kamil Stříkačka
backing vocals: Ája Suková, Jana "Karya" Fériová, Helena Dlasková

Projekt No Guitars! získal z pěti nominací na prestižní ceny Gramy dva gramofonky - V kategorii "Nejlepší zvukovová nahrávka roku" a "Zpěvák roku '95".


<< ZPĚT NA PŘEHLED


: : Tyto oficiální stránky KAMILA STŘIHAVKY jsou provozované za laskavého přispění společnosti ITS : : : : Sony Music - vydavatelství : : : : Kamil jezí ve voze Rexton - SsangYong od společnosti GolcCar : : : : Kamila Střihavku obléká značka Pierre Cardin : : : : LevMusic - zastupující agentura Kamila Střihavky : : : : Divadlo TaFantastika - Kamilova domovská scéna : :

© 2004–2010 STRIHAVKA.CZ   |   Návrh a realizace: